czwartek, 1 marca 2018

Zimowa Kraina CzarówJest 12 stopni na minusie, mróz skrzypi pod nogami, a ilość śniegu jest tak duża, że idąc wsypuje im się do butów. Tak one wybrały się na spacer i broń Boże, żeby nie przyszło im na myśl ściąganie rękawiczek z dłoni, bo palce zmarzną im jak nigdy... To nic! Bo przecież dla takich widoków warto żyć, dla takich zdjęć warto się poświecić, a takie przyjaźnie warto pielęgnować, takimi właśnie chwilami ❄💙.

Dziś nie wiele Wam powiem o mojej stylizacji jest prosta, wygodna i ciepła, czyli jak dla mnie ulubiona. A że zima nie odpuszcza, to ja nie zapominam by zawsze mieć ze sobą zimowe niezbędniki i ocieplacze, najlepiej grubo-plecione i ciepłe szaliki i czapki, oooo tak! Dzięki nim na pewno nie zmarznę mimo to, że termometr szalony pokazuje same minusy haha 😂. 

A jak u Was też zima na całego? Koniecznie napiszcie czy Wy też wybieracie się na takie górskie, zimne spacery 🤔?Płaszcz TUTAJ, czapka TUTAJ, spodnie H&M, szalik i rękawiczki Reserved, buty Toms 


9 komentarzy:

 1. Nowe ulubione zdjecia��

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie włóczkowe czapki i szaliki ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałam się w zdjęciach. Wspaniałe są <3 Śliczna stylizacja. Płaszczyk wpadł mi w oko ;*


  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sceneria, Ty piękna jak zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sposób się nie zakochać w tych zdjęciach. Super skomponowana stylizacja. Płaszczyk fajnie się komponuje z reszta stylizacji. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie piękne zdjęcia! Bardzo ładny płaszczyk ♥

  Zapraszam CAKEMONIKA :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna całość, świetne zdjęcia, poklikałam! :)

  OdpowiedzUsuń