sobota, 4 listopada 2017

Marynarka w kratkę


Jak minęła sobota? Moja wyśmienicie, cały dzień spędziłam na zewnątrz rozkoszując się słońcem i pięknymi widokami polskiej złotej jesieni. Cały dzień robiłam zdjęcia, więc teraz zdecydowanie będzie co pokazać, a zaraz uciekam szykować się na party!

Kratka, czyli klasyka wśród wzorów, jeden z największych trendów obecnego sezony. Tej jesienni, jednak nosimy ją jeszcze częściej i pod każdą postacią. W modzie rządzi kilka wzorów kratki: vichy, szkocka, prosta, ukośna i ta w pepitkę, więc możemy mówić o prawdziwej różnorodności i mamy szerokie pole wyboru. Bardzo lubiany i uniwersalny, sprawdzający się na każdą okazje wzór. Zdecydowanie upodobana przez kobiety na koszulach, ale chętnie sięgamy też po inne części garderoby z tym wzorem. 

W moje ręce wpadła kraciasta marynarka i choć teraz na jej wierzch będę musiała zarzucić płaszcz, to dziś była tak piękna pogoda, że grzechem było go ubierać. Moja stylizacja, to najlepszy dowód na to, że uwielbiam łączyć ze sobą elementy, które z pozoru kompletnie do siebie nie pasują. Z natury jestem buntowniczką, a moda to najlepszy sposób dla mnie by to pokazać. Zatem dziś łącze kraciastą, elegancką marynarkę ze sportową bluzą, a czym uzupełniam całą stylizacje? Sami zobaczcie!Marynarka TUTAJ, spodnie H&M, buty DeeZee


6 komentarzy: