środa, 25 października 2017

Sweter typu bomber


W ostatnich miesiącach nie zaglądam tu zbyt często, ale uwierzcie mi staram się z cały sił, by raz w tygodniu pojawiło się tutaj coś nowego. A gdy coś nowego do Was trafia, jestem strasznie szczęśliwa. Cieszę się, że prowadzę tego bloga, że mogę raz na jakiś czas wkleić tu swoje zdjęcia i poczuć się naprawdę piękną kobietą. Cieszę się, że mogę wypocić dla Was kilka prostych zdań, wiedząc, że potem ktoś to przeczyta. Cieszę się, bo otaczają mnie naprawdę cudowni ludzie, a nie zadumane w sobie, zawistne i zazdrosne osoby! Kochani otaczajcie się samymi pozytywnymi osobami, cieszcie się z tego kim jesteście i z tego co macie!

Ostatnio w moim życiu tak dużo się dzieje, a ja naprawdę się tym cieszę, ponieważ jak już pewnie wszyscy wiecie uwielbiam mieć zapełniony grafik. Po za tym nie ma nic lepszego niż robić w życiu to co się kocha! Więc skoro już przeszliśmy do rzeczy, które kochamy robić, to mam dla Was nowy post, a w nim nowa stylizacja, a ja pewnie nie będę wyjątkową kobietą gdy powiem, że kocham mode, kocham nowości w szafie, po prostu kocham ciuchy! 
Zobaczcie co dla Was przygotowałam.

P.S. Jeśli chcecie wiedzieć co daje mi tyle energii wpadajcie TUTAJ i TUTAJ, obowiązkowo też zostańcie z nami na dłużej. Buziaki!


Bluzka TUTAJ, sweter TUTAJ, spodnie H&M, buty New Look, kapelusz Stradivarius


5 komentarzy: