poniedziałek, 16 października 2017

Spodnie z czerwonym lampasem


Dziś była taka piękna pogoda, a ja dodatkowo miałam dzień wolny, więc aż żal było nie skorzystać i nie zrobić zdjęć kolejnej stylizacji. Zatem tadaaam...

Co myślicie o spodniach z lampasem? Bo ja je dosłownie pokochałam! W szafie mam już dwie pary i na pewno pokuszę się o jeszcze niejedną sztukę. Te które mam na sobie to moja miłość od pierwszego wejrzenia. serio jak tylko zobaczyłam je na ekranie laptopa bez zastanowienia wpadły do mojego koszyka! Gdy zakładamy na nogi takie spodnie, nie trzeba wiele kombinacji by wyglądać efektownie i oryginalnie, one same robią całą stylówkę!

Nie będę się dziś wiele rozpisywać, jest godzina 18, a na zewnątrz jeszcze ciepło, zamierzam skorzystać z tej okazji i wyciągnąć rower z komórki, by zaczerpnąć jeszcze świeżego powietrza. Jutro czeka mnie cały dzień w pracy, a cały tydzień zapowiada się bardzo aktywnie, więc życzcie mi powodzenia i koniecznie dajcie znać, czy stylizacja przypadła Wam do gustu :)!Spodnie Zara, marynarka Stradivarius, buty DeeZee6 komentarzy: