czwartek, 28 września 2017

Kolorowe paski


Paski, to wzór który nigdy nie wyjdzie z mody, mają swoje stałe miejsce, a my niezależnie od pory roku chętnie po nie sięgamy. Ubrania w ten wzór można nosić zarówno do pracy, na randkę i w wersji sportowej, zatem nigdy nie odkładamy ich na dno szafy. Ten nieprzemijający trend jest idealny dla osób kochających minimalizm w klasycznych kolorach, a także dla lubiących eksperymenty w modzie w wersji kolorowej.

Jesień to ta pora roku, która daje nam więcej pochmurnych dni niż słońca, więc jeśli na niebie pojawi się słońce, ubieramy na siebie wesołe ubrania, zakładamy uśmiech na buzie i czerpiemy z tego dnia jak najwięcej, by zebrać energię na dalszą część. Kiedy zobaczyłam na sklepowej półce sweterek, który widzicie na poniższych zdjęciach, wiedziałam że musi być mój! Kolorowe, pastelowe paski wprowadzają mnie w stan uśmiechu i naprawdę poprawiają mi nastrój, nawet gdy na dworze zimno i pochmurno. To naprawdę dziwne, że to jak wyglądamy i co na siebie włożymy ma tak duży wpływ na to jak się w danym momencie czujemy. 

Dziś mam dla Was zestaw na cebulkę, ponieważ (nie przygnębiając nikogo) to właśnie on będzie nam teraz towarzyszył na co dzień. Biała koszula, którą już widzieliście u mnie w wersji sukienki i koszuli, to mój naprawdę najlepszy ostatnio zakup, kolorowy sweterek, ulubione spodnie z ćwiekami po bokach i zestaw gotowy. Niezależnie jakie buty założymy do tej stylizacji - będzie wyglądać świetnie, ja szpilki zamieniałam na białe trampki i było pięknie i wygodnie! A Wam jak się podoba?


Narzutka TUTAJ, koszula Zara, sweter Mango, spodnie Top Secret

2 komentarze: