sobota, 15 kwietnia 2017

Happy Easter


Tak bardzo Was tu zaniedbuje, że aż wstyd się przyznać. Nie będę obiecywać poprawy, ponieważ mam teraz wiele obowiązków o których niebawem napiszę. Tymczasem odsyłam Was na mojego instagram`a (tutaj), tam znajdziecie mnie o wiele częściej :).

Hura!!! Kupiłam w końcu swój wymarzony biały garnitur <3, poszukiwania były długie, ale nareszcie wisi w mojej szafie, a ja mam nadzieję, że pogoda pozwoli i sfotografuje go dla Was przez święta. Jeśli mowa już o nowych ciuszkach, robiłam ostatnio na moim facebook`u wyprzedaż szafy, zostało jeszcze trochę rzeczy, więc gorąco zapraszam :).

Wiem, że pisze bez składu i ładu, ale musicie mi to wybaczyć, jest za dużo rzeczy o których chciałabym Wam powiedzieć, a za mało czasu. Tymczasem, jednak przejdę do sprawy, dzięki której wklejam dla Was NOWY POST. Chciałabym każdemu z Was złożyć najszczersze życzenia. Zdrowych, pogodnych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt. Niech ten czas będzie dla Was odpoczynkiem, pełnym nowych przemyśleń. Cieszcie się czasem spędzonym z najbliższymi i oczywiście niech się nie obejdzie bez pysznego jajka i mokrego Dyngusa. WESOŁYCH ŚWIĄT!

Buziaki!

6 komentarzy: