wtorek, 7 marca 2017

Dzielę szafę z moją siostrą, czyli stylizacje na co dzień


Ostatnio doszło do mnie, że moja młodsza siostra już wcale nie jest małą dziewczynką, a młodą i piękną kobietą. Jestem w szoku bo pamiętam jak dziś kiedy przyszła na świat, a potem utrudniała mi wyjścia z domu, ponieważ musiałam się nią opiekować:P. Ubolewam gdy zdaje sobie sprawę z tego, że gdy ona będzie kończyć 18 lat i korzystać z życia, ja już będę starą babą, jednak mimo wszystko miło było patrzeć jak dorasta!

Sweter dostępny TUTAJ


Dlaczego dziś to właśnie ją widzicie na zdjęciach? Ponieważ ja wpadłam w lenistwo pozowania (haha), więc pomyślałam, że to właśnie na niej zaprezentuję Wam moje nowości. Nawet nie wiecie jak fajnie jest już móc wymieniać się z nią ciuchami. Takie rozwiązanie jest naprawdę ekstra! Ja mam możliwość wklejenia nowego postu na blog, a ona ma szansę bawić się przed obiektywem, a potem chwalić zdjęciami. No i to co najważniejsze, możemy spędzić ze sobą trochę czasu. Pamiętajcie nie ważne ile dajemy, lecz jak dużo miłości w to wkładamy!

Światło nam trochę dokuczało, jednak mimo wszystko mam nadzieję, że zdjęcia się podobają:). Koniecznie dajcie znać!

 Sukienka dostępna TUTAJ

2 komentarze:

  1. Mam dwie siostry i wszystkie nosimy inne rozmiary i jak tu się wymieniać ciuchami? :(

    Świetne rzeczy. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tą "starą babą" to chyba grubo przesadzasz. Siostra faktycznie jest piękną młodą dama, nieco do Ciebie podobna. świetne fotki, modelka na luzie, zupełnie naturalna.

    OdpowiedzUsuń