wtorek, 14 lutego 2017

Green open shoulder sweater


Hej Kochani, jak minął weekend? Zima niestety nie odpuszcza, a termometr nadal wskazuje temperaturę poniżej 0, choć z wielkim utęsknieniem czekam na wiosnę, w niedzielę razem z ukochanym pojechaliśmy w krótką podróż, gdzie mogliśmy pójść na spacer, który pochłonięty był pięknymi, zimowymi widokami, niektóre z nich mogliście zobaczyć na moim facebook`u (tutaj) i instagramie (tutaj), bądź snapie fashionmintt. Zachęcam do obserwowania mnie na tych portalach społecznościowych, jestem tam na bieżąco. 

Dziś mamy walentynki, niestety jak na ten dzień przystało nie mam dla Was stylizacji odpowiedniej na tą okazji, ponieważ ja w zasadzie ich nie obchodzę. Dla mnie to dzień jak co dzień, pochłonięty pracą i obowiązkami.  

Moda na odkryte kostki, wiosną i jesienią, a nawet zimą! Jak podoba się Wam ten panujący od kilku sezonów trend? Przyznam szczerze, że ja jestem nim zachwycona, choć podczas mroźnych dni ubieram się bardzo ciepło, to gdy pogoda tylko pozwoli zaszaleć chętnie sięgam po tą opcję. Dziś prezentuję Wam codzienną elegancję na luźno. Zwykły zestaw, który dzięki zielonemu sweterkowi z odkrytymi ramionami i kostkami na wierzchu zyskał miano niezwykłego. Warto też wspomnieć o szarym płaszczu, który świetnie spisuje się do eleganckich i sportowych wersji dzięki swojej uniwersalności. 


Czekam na Wasze opinie i wysyłam Wam mnóstwo gorących buziaków w ten mroźny dzień :)!Sweter TUTAJ, płaszcz TUTAJ, spodnie Zara, torebka TUTAJ, buty DeeZee

4 komentarze: