niedziela, 1 stycznia 2017

Hello New Year


Wiem, wiem Kochani - ten post powinien pojawić się tutaj (co najmniej) w dniu wczorajszym. Jednak uwierzcie mi, prowadząc swój własny butik przed każdym wydarzenie takim jak sylwester nawał obowiązków jest po prostu ogromny. Cieszę się jednak, że to właśnie takim akcentem mogę witać z Wami Nowy Rok.

Dzisiejszy dzień (prawie w całości ) spędzam w łóżku. Regeneruje siły po długiej sylwestrowej nocy. Dzięki temu jednak mogłam właśnie dziś wkleić dla Was ten post.

Mam nadzieję, że każdy z Was (bez wyjątków) spędził ten noc w pozytywnym nastroju, w zabawie i z uśmiechem, zbierając siły na NOWY ROK. Właśnie! Nowy 2017 rok już z nami, a ja mam dla Was mnóstwo życzeń.

2017 rok będzie dla mnie dużym wyzwaniem. Czeka mnie dużo zmian - mam nadzieję pozytywnych. Nowych obowiązkowa, którym muszę sprostać. Mam wiele planów, które chciałbym zrealizować. Jednego jestem pewna - zacznę już od dziś!

Wam natomiast Kochani chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim pogody ducha i dużo sił na ten długi rok. Miłości która wypełni Wasze serca i tego by każdy dzień niósł ze sobą same pozytywy! Determinacji w dążeniu do wyznaczonych sobie celów i spełniania marzeń.Cieszę się, że mogę witać nowy rok właśnie z nim. Najważniejsze to iść przez życie z kimś kto daje nam radość do następnych kroków, kto daje nam siłę do walki i spełniania własnych marzeń, najważniejsze to iść przez życie z kimś kto daje nam miłość. KOCHANI właśnie tego najbardziej Wam życzę - osoby która będzie przy Was pomimo wszystko! Osoby z którą będziecie dzielić smutki i radość przez cały rok.Tymczasem uciekam. Odpoczywajcie i regenerujcie siły, ponieważ już jutro poniedziałek! Buziaki :*

Sukienka dostępna TUTAJ

8 komentarzy:

 1. haha rewelacyjne foty! :D

  pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądasz/wyglądacie! :)
  HAPPY NEW YEAR! ;) <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna ta suknia ! <
  https://marrstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia! ;)
  powodzenia w realizowaniu planów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialnie wyglądacie! Boska sukienka! :)
  Mam pytanko : używałaś jakiejś lampy do zdjęć? Bo są boskie <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wyszło :)

  ---------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna muszka :D
  Super wyszły Wam te zdjęcia, takie z humorem!!
  Szczęśliwego nowego roku :)
  http://oneofthebillion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń