piątek, 29 lipca 2016

Zabierz mnie do Baśki!


Ostatnio odbyłam trzy cudowne podróże, o których nawet nie zdążyłam tu napisać. Nie będę się tłumaczyć brakiem czasu, musiałabym skłamać - powodem jest po prostu czyste lenistwo. Miałam pojawić się z postem z przepięknej Marsylii (który swoją drogą, na pewno tu wkleję), jednak dziś przychodzę do Was ze zdjęciami z przepiękniej Baśki!

Baśka znana mi była z opowieści, przy każdej nadarzającej się okazji Sebastian i jego kumple zawsze rozmawiali o Baśce. Mieli okazje spędzić tam razem kilka niezapomnianych wakacji. Plaże, piękne morze, góry, knajpy jakie odwiedzili i ludzie jakich poznali, znałam już na pamięć i zawsze (bez końca) powtarzałam, że szkoda, że nie miałam okazji tego zobaczyć. Na szczęście Sebastian spełnił obietnice, jaką dał mi jeszcze na początku naszej znajomości i zabrał mnie do Baśki. Muszę przyznać, że żadne ze słów jakie słyszałam od niego i reszty nie było kłamstwem. To naprawdę przepiękne miejsce. Mała urokliwa miejscowość położona w Chorwacji na Wyspie Krk. Cudowne morze, a w okół same góry! 
Zawsze byłam szczerze zdziwiona, gdy przy każdej rozmowie o urlopie, mowa była o Chorwacji. Ten kraj miałam okazję zobaczyć kilka lat temu, a jestem osobą, która nie lubi wracać do tych samych miejsc, ponieważ uważam, że na ziemi jest jeszcze tyle zakątków wartych zobaczenia, których nie miałam okazji jeszcze odwiedzić. Moje zdziwienie było jeszcze większe, ponieważ wiedziałam, że Sebastian był tam już wiele razy.  
Kochanie, jeśli to czytasz, przyznaję, miałeś rację! Chorwacja, to kraj do, którego warto wracać, a do Baśki wrócę jeszcze na pewno!

To był, krótszy niż zwykle rodzinny urlop, a wiecie jak z rodziną "co za dużo to nie zdrowo" ;p. Muszę przyznać, że to był naprawdę cudowny czas, pełen spontanów, atrakcji i integracji. Ciesze się, że mogłam dzielić te chwile właśnie z nimi. Dziś wklejam Wam zdjęcia cudownych i niezapomnianych widoków, a już niebawem kilka stylizacji z pobytu :)7 komentarzy:

 1. relaks od samego patrzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. relaks od samego patrzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mega widoki ! i naprawdę urokliwe miejsce:)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie tam, a zdjęcia rewelacyjne!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastic pictures, such an amazing location.

  xo
  www.carinavardie.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne miejsce <3

  ---------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś Boginią. Twoja dłoń jest boska. Podobnie Twoje stopy.

  OdpowiedzUsuń